• LT

Modele thojve

MODELE të thjeshta në thonjtë në formën e pikave të Vogla dhe bizele-goditja e sezonit pranverë-verë. Ngjyra e pikave Mund të jetë shumë e ndryshme, ATO aplikohen në çdo sekuencë me një furçë të hollë, Ju Mund të përdorni autocollants. Vizatimet gjeometrike në dekorimin e thonjve janě Ende të njohura. KY është një Model i gjithanshëm që duket i bukur dhe élégant në thonjtë e çdo gjatësi. Modeli Mund të jetë në formën e një zigzag, një rrip, një Shesh, një trekëndësh, të pikturuar në një ngjyrë të kundërta. MODELE të modës së stërmbushura kohët e fundit u kanë dhënë grave mundësinë të kuptojnë se madje Edhe thonjtë më të pastër dhe të pastër do të përshtaten me modën Vetëm nëse janě shkurtuar. Si për të përcaktuar se çfarë duhet të jetë Gjatësia e thonjve? Sipas modës së Vitit 2017 në Trend, mungesa pothuajse e plotë e “mbingarkesës” e pllakës së thonjve. Shtrirja e thonjve përtej buzës NUK është më shumë se 3 mm, thonjtë e Tillé të shkurtër janě Gjithashtu në tendance. Pikat më të zakonshme të ngjyrave dhe madhësive të ndryshme Mund të krijojnë një larmi të Madhe vizatime të thjeshta në thonjtë. Modeli i “pikës” është shumë i thjeshtë në ekzekutim: Manikyr monokrom, i bërë në një ngjyrë është Gjithashtu në modë. Mund të jetë si një xhel i lehtë i toneve pastel me një cilësi të Matte dhe një xhel-llak i një hije të ndritshme neoni. Luksi Lindor është mëndafshi dhe mozaiku, kavanoza dhe jastëkë, qilima dhe bizhuteri.

Në thonjtë e modës, luksin e Lindjes shprehet në një dizajn Unik të bukur. Ngjyrat dhe gurët më të preferuar lindorë janě saphirs, émeraudes, Diamante, Nëna e margaritar, Ari dhe argjendi. Gurë të çmuar, strass, rruaza ndërprerë në foto, të përshtatur me AR. Teknika e hedhjes dhe skulpturimit të bojrave me xhel krijojnë dizajne aziatike dhe xhami me ngjyrë. Stilistët këshillojnë në këtë saison kombinohen dy ngjyra në manikyr 2017. Shumë Elégant duket një kombinim i Zi dhe të bardhë, ngjyrë bezhë dhe e Zezë, fuchsia dhe e Zezë. Manikura e bërë me ndihmën e rrëshqitësve do të jetë një popullaritet i pashembullt. Shkëlqimi i veçantë i kësaj manikure është thjeshtësia Absolute e krijimit të SAJ. Prandaj, çdo vajzë ose Grua do të jetë në gjendje të kryejë dizajnin e thonjve me një Slider.

Është pothuajse e pamundur të dallosh manikyrin e sallonit që të kryhet në mënyrë të pavarur në shtëpi. Duket manikyr në modë, je kryer me një Slider është shumë e natyrshme. Kjo manikure kryhet mesatarisht 20-30 minuta, dhe mban në thonjtë për 3 Deri në 7 ditë. Në 2017, AJO do të vazhdojë të jetë e popullarizuar në mënyra të ndryshme. Dhe Kjo NUK është e habitshme: në Fund të Fundit, asnjë manikyr tjetër NUK e bën thonjtë AQ të zhdërvjellët dhe të pastër. Për dashnorët e modeleve në thonjtë, një manikyr me vulosje. Vizatimi është i qartë dhe i bukur dhe NUK Merr shumë kohë për ta krijuar atë. JO më Pak të njohura do të jenë figura të guximshme fantazi, në mënyrë që të bëhet përsëri DOTS përkatëse espacés në mënyrë të rastësishme të madhësisë së ndryshueshme, i lëngshëm në llak e parë, divorci i rastësishëm në ngjyra të ndritshme.

Komentarai negalimi.